VEPSAŞ’a teşekkür plaketi

- Van Atatürk Anadolu Lisesi yetkilileri, Türkiye ve bölge müsabakalarında yarışan spor takımlarına verdiği destek nedeniyle Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş.’ye (Türkerler VEPSAŞ) teşekkür plaketi verdi.
 Tarih: 10-03-2020 14:12:39
VEPSAŞ’a teşekkür plaketi

Okul Müdürü Nevzat Taşdemir ve THOF Van İl Temsilcisi Ayhan Alpaslan,

Türkerler VEPSAŞ Şirket Müdürü Murat Taş’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Taşdemir; “Kız ve erkek öğrencilerimizden oluşan ve çok farklı branşlarda başarıyla ilimizi temsil eden spor takımlarımız var. Van’ı hem Türkiye finallerinde hem de bölge finallerinde temsil ediyoruz. Öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu spor malzemelerini temin ederek bizleri destekleyen Türkerler VEPSAŞ ailesine okulum ve öğrencilerim adına teşekkür ederim” dedi.

 

Bölgenin sosyoekonomik,

kültürel ve gençlerin pozitif gelişimine katkı sağlayacak organizasyonlara destek verdiklerini ifade eden Türkerler VEPSAŞ Şirket Müdürü Murat Taş ise “Sosyal sorumluluk politikamız gereği halkımıza avantaj sağlayacağına inandığımız projelere bugüne kadar destek verdik.

 

Guinness Rekorlar Kitabına giren

‘Dünyanın en kalabalık kahvaltı sofrası’ etkinliğine ana sponsor olarak bu rekorun Van’a kazandırılmasına katkı sağladık. Van Spor Futbol Kulübünün iki yıldır forma sponsoruyuz.  Farklı branşlarda bölgemizi Türkiye elemelerinde temsil eden gençlerimize destekçi olduk. Gençlerimizin hayatlarına dokunarak geleceğimizin daha da aydınlık olabilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” diye konuştu.

  Editör: Vandahaber   Kaynak: İHA
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI