Demet Akbağ'ın acı bayramı

Demet Akbağ ve oğlu Ali Çika'nın en acı bayramı... Ramazan Bayramı’nda Demet Akbağ, tanbul Havalimanı’nda objektiflere yansıyan ünlüler arasında yer aldı.
 Tarih: 06-06-2019 10:39:43
Demet Akbağ'ın acı bayramı

Demet Akbağ, oğlu Ali Çika ve kardeşi Sedef İybar ile birlikte önceki gün İzmir’e gitti. Geçen mart ayında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden eşi Zafer Çika’nın mezarına ziyarete gittiği öğrenilen Demet Akbağ, soruları yanıtsız bıraktı. Gazetecilerin bayramını kutlamakla yetinen Akbağ’ın uzun zaman sonra yüzünün güldüğü görüldü.

 

 

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; Ramazan Bayramı’nda Demet Akbağ, Sedef İybar, Bengü-Selim Selimoğlu, Serdar Ortaç ve Derya Uluğ, İstanbul Havalimanı’nda objektiflere yansıyan ünlüler arasında yer aldı.

 

"DOKTORUNDAN İZİN ALDI"

Şarkıcı Bengü, eşi Selim Selimoğlu ile birlikte konser vermek için Antalya’ya uçtu. Hamileliğin 7. ayını geride bırakan Bengü, uçuş için doktorundan gerekli izinleri aldığını söyledi. Zeynep ismini koyacakları kızlarına sosyal medya hesabı açıp açmayacakları sorulan Bengü, “Sosyal medya hesabı açmayı düşünmüyoruz. İlerde kendisi isterse açabilir” dedi.

 

Bengü, “Doğum sonrası fotoğraf paylayacak mısınız?” şeklindeki soruya ise “Yüzünü çok saklayacağımı düşünmüyorum. İçimizden ne zaman gelirse, bir aile fotoğrafı paylaşırız” diye yanıt verdi.

 

"ZOR GÜNLERİ ATLATIYOR"

Demet Akbağ, oğlu Ali Çika ve kardeşi Sedef İybar ile birlikte önceki gün İzmir’e gitti. Geçen mart ayında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden eşi Zafer Çika’nın mezarına ziyarete gittiği öğrenilen Demet Akbağ, soruları yanıtsız bıraktı.

 

Gazetecilerin bayramını kutlamakla yetinen Akbağ’ın uzun zaman sonra yüzünün güldüğü görüldü.

Etiketler
  Editör: vandahaber   Kaynak: HABERTÜRK
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER MAGAZİN Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI