Bugun...
SON DAKİKA

Şunun Şurasında...

 Tarih: 25-05-2018 18:32:00
Ercan UlutaşYeşilçam’ın efsanelerinden olan ve her kesimin sevdiği oyuncuların başında gelen rahmetli Kemal Sunal'ın bir türlü muradına erememesini tiye alan, “Şunun şurasında Çarşamba'ya ne kaldı canııım" repliğini biz de bugünlerde kullanırsak yeridir.


Tabi bizim Çarşamba değil de ülkemizin geleceğine büyük oranda etki edecek 24 Haziran Pazar günü yapılacak kritik seçimler. Tarihi seçimlere bir aydan az zaman kala partiler bir taraftan adaylarını belirleyip kamuoyunda tanıtırken, teşkilatlar ise seçim hazırlıklarına start vermiş bulunmaktadırlar. 


Ülke genelindeki hareketli seçim atmosferi memleketimiz Van'da da durum farklı değil! Hatta partiler demokratik haklarını sükûnet ve huzur içerisinde yürütmektedirler. 


Cumhur ittifakı yaparak seçime birlikte girecek olan AK Parti ve MHP’nin seçim bürolarını yan yanda tutması dikkatlerden kaçmadı. 


Van’ın en işlek caddesinde seçim ofislerinde her ne kadar marşlar birbirine karışsa da aksamları iftar sonrasında çaylar birlikte yudumlanmaktadır. 


Tabi temennimiz seçime girecek diğer partilerin de 24 Haziran 'a kadar aynı veya benzer saygı çerçevesinde çalışmalarını sürdürürler. 


Çünkü başta da belirttiğim gibi 24 Haziran’a şunun şurasında ne kaldı canııım...


Sevgiyle kalın 


Ercan Ulutaş...

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
YUKARI