Bugun...

VASKİ merakla beklenen taşeron listesini açıklandı!

VASKİ kadro alacak olanlar için yapılan mülakat sınav sonuçlarını açıkladı. İşte isim isim tam liste…

 Tarih: 10-04-2018 07:48:04  -   Güncelleme: 10-04-2018 09:00:04

VASKİ merakla beklenen taşeron listesini açıklandı!


Van Büyükşehir Belediyesine bağlı Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) kadro alacak olanlar için yapılan mülakat sınavında başarılı ve başarısız olan isimleri açıkladı. 

 

TAM İSİM LİSTESİ:

  Editör: vandahaber
  Kaynak: vandahaber.com

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER VAN HABER Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Van Belediye Başkanları Kimler Olsun?
  NAMAZ VAKİTLERİ
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
YUKARIYUKARI
 

S.No.

Adı

Soyadı

Dairesi

Mülakat Sonucu

1

ABDULAHAT

ATMACA

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

2

ABDULAZİZ

BERRAK

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

3

ABDULBAKİ

TAŞ

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

4

ABDULBAKİ

DUMAN

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

5

ABDULCEBBAR

KARA

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

6

ABDULCEBBAR

DILEK

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

7

ABDULCEBBAR

TENİK

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

8

ABDULCELİL

İNAN

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

9

ABDULGAFUR

TEMİZEL

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

10

ABDULĞANİ

AYDIN

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

11

ABDULHALUK

BÖYÜK

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

12

ABDULHAMİT

ELMAS

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

13

ABDULHAMİT

SIRMA

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

14

ABDULKADİR

YİĞİT

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

15

ABDULKERİM

ÇİÇEK

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

16

ABDULKERİM

BENEK

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

17

ABDULLAH

GÜLEK

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

18

ABDULLAH

YILDIZ

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

19

ABDULMECİT

BEDİR

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

20

ABDULMENAF

AÇGÜL

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

21

ABDULMENAF

BABAT

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

22

ABDULMENAV

AŞAN

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

23

ABDULSAMET

TEMİZEL

Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü

BAŞARILI

24

ABDULUVAHAP

ÖZDEMİR

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

25

ABDULVAHAP

YILMAZ

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

26

ABDURRAHMAN

ALGÖR

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

27

ABDÜLCEBAR

TAĞMA

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

28

ADEM

BOZKURT

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

29

ADEM

TANCAN

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

30

ADEM

DANIŞ

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

31

ADEM

ERDEMİR

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

32

ADEM

AŞAR

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

33

ADNAN

ALÇİÇEK

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

34

ADNAN

BABUR

Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

35

ADNAN

KAYA

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

36

ADNAN

YAĞIZ

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

37

AGİT

BABAT

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

38

AHMET

YILMAZ

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

39

AHMET

DEMİREL

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

40

AHMET

DERVİŞOĞLU

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

41

AHMET

DENİZ

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

42

AHMET

ATAY

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

43

AHMET MAKSUT

ÇINAR

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

44

AKAN

GEZGEN

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

45

AKIN

ACAR

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

KATILMADI

46

ALAATTİN

ÇAĞLAR

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

47

ALİ

KAYNAR

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

48

ALİ

MOHO

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

49

ALİ

GÜVEN

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

50

ALİ HAYDAR

ÇOBAN

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

51

ALTIN

GÜNDOĞDU

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

52

ARİF

TOLAN

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

53

ASIM

SÖNMEZ

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

54

ASKER

BULUT

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

55

AŞIK

SÜRÜCÜ

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

56

AYDIN

DEMİR

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

57

AYDIN

KAYA

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

58

AYHAN

AYDOĞAN

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

59

AYHAN

IŞIK

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

60

AYHAN

KAÇMAZ

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

61

AYSEL

ÖZDEMİR

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

62

AYTAÇ

DEMİR

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

63

AYTEKİN

PALA

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

64

AZAD

TOGAL

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

65

AZAD

GÜLBAY

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

66

BAHAR

DAĞHAN

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

67

BAHATTİN

DANIŞ

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

68

BARAN

KARAASLAN

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

69

BARAN

ŞEN

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

70

BARAN

BİLİCİ

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

71

BARIŞ

UZUN

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

72

BAYRAM

GÜNASLAN

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

73

BEDRETTİN

İPEK

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

74

BEDRETTİN

ARVAS

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

75

BEHÇET

ASLAN

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

76

BERAT

ÇELİKEZEN

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

77

BEYTULLAH

KALAÇ

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

78

BİLAL

ÇİFTÇİ

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

79

BİLAL

AYŞİN

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

80

BİLEN

BEDİR

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

81

BURHAN

ASLAN

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

82

BURHAN

SARIYILDIZ

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

83

BURHAN

BAYRAM

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

84

BURHAN

ERTAŞ

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

85

BURKAY

ÇİFTÇİ

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

86

BÜLEND

ÖZEK

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

87

BÜLENT

KARAKOYUN

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

88

CAFER

YÜCEL

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

89

CAFER

ÇAĞMAN

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

90

CAHİT

KAVAK

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

91

CANTEKİN

AYGÜN

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

92

CELAL

ERGÜŞ

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

93

CELAL

ZORER

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

94

CELALETTİN

TAŞÇI

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

95

CELİL

KAPÇAK

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

96

CEM

OZMUS

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

97

CEMAL

ASLAN

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

98

CEMİL

ENÜCÜR

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

99

CEMİL

UZUNAY

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

100

CEMİL

YAVAŞ

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

101

CEMİL

KILIÇARSLAN

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

102

CENGİZ

NANTO

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

103

CENGİZ

ORAN

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

104

CENGİZ

ELTER

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

105

CENGİZ

GÜNDAL

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

106

CEVAT

TURGUT

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

107

CEVZET

KARABOĞA

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

108

CİHAD

KAHRAMAN

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

109

CİHAN

ÇİFTÇİ

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

110

CİHAN

ASLAN

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

111

CİHAN

ALTUNTAŞ

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

112

CUMALİ

ÇİCEK

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

113

ÇAĞLAR

KAYA

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

114

ÇETİN

YAĞIZER

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

115

DAVUT

ŞÜT

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

116

DAVUT

TALİ

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

117

DAVUT

BARIŞ

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

118

DAVUT 

PINAROĞLU

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

119

DELİLA

ARAL

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

120

DOĞAN

ÇAKIR

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

121

DOĞAN

KURAK

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

122

DOĞAN

BİLE

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

123

EDİP

SUNKUR

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

124

EDİP

MIZRAK

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

125

EJDER

DARGIN

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

126

EKREM

DUMAN

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARISIZ

127

EMİRHAN

ÖNER

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

128

EMRAH

TATAR

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

129

EMRAH

SAĞLAM

İşletmeler Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

130

EMRAH

EDEMEN

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

131

EMRAH

ARSLAN

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

132

EMRE

ŞAHİN

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

133

EMRULLAH

KUMLİ

İçme Suyu Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

134

EMRULLAH

AĞAÇ

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BAŞARILI

 

TAM LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLA!   TAM LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLA! TAM LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLA!