Bugun...

Rektör Battal Van MYO'da Bilgisayar Laboratuarı Açtı

Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal Van Meslek Yüksek Okulu'nda (Van MYO) kurulan bilgisayar laboratuarının açılışını yaptı.

 Tarih: 21-03-2018 15:58:49  -   Güncelleme: 21-03-2018 16:03:49

Rektör Battal Van MYO'da Bilgisayar Laboratuarı Açtı

YYÜ Van MYO'da kurulan  İktisadi İdari Programlar Bilgisayar Laboratuarı'nın açılışını Rektör Prof. Dr. Peyami Battal gerçekleştirdi. Son teknoloji ürünü bilgisayarlarla donatılan laboratuarın mobilyaları ise Van MYO Mobilya ve Dekorasyon Bölümü tarafından üretildi.

Açılışta konuşan Rektör Prof. Dr. Battal öğrencilerin teknolojik alt yapı anlamında daha iyi koşullarda ders yapabilmeleri için rektörlük olarak gereken tüm desteği verdiklerini ifade ederek, "Bizim amacımız öğrencilerimizi daha donanımlı olarak mezun etmek. Bu amaçla rektörlük olarak tüm birimlerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Laboratuarımızın mobilyalarının da mobilya dekorasyon bölümümüz tarafından yapılması ayrıca sevindirici bir durum. Bilgisayar laboratuarımızın hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 

Konuşmanın ardından açılış kurdelesini kesen Rektör Battal laboratuarda incelemelerde bulunduktan sonra öğrencilerle de sohbet etti.

Açılışa Van MYO Müdürü Doç. Dr. Zeki Duman, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Himmet Koltaş ve Öğr. Gör. Selçuk Usta, MYO Sekreteri Özkan Akbulut, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

  Editör: vandahaber
  Kaynak: editör

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER TEKNOLOJİ Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Van Belediye Başkanları Kimler Olsun?
  NAMAZ VAKİTLERİ
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
YUKARI YUKARI