Bugun...

Polisten Vanlılara mesaj var

Van Emniyet Müdürlüğü Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada...

 Tarih: 14-06-2018 16:32:50  -   Güncelleme: 14-06-2018 16:44:50

Polisten Vanlılara mesaj var

 Van Emniyet Müdürlüğü, Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak Vanlıların bayramını kutladı.   

 


  Van Emniyet Müdürlüğü Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Değerli Vanlı hemşehrilerimiz, birlik ve beraberliğimizin en güzel sembollerinden olan ve herkese tarifsiz güzel duygular yaşatan Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz. İçerisinde sayısız güzellikleri barındıran bizi biz yapan, bir arada olma bilincimizi geliştiren, toplumsal barışı pekiştiren bayramlar,  temel değerlerimizle sahip olduğumuz şanlı geçmişle aramızdaki güçlü bağlardan birisini oluşturmaktadır."

 

"Teşkilat olarak vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak, vatandaşlarımızın hak ve hürriyetleri ile can ve mal güvenliğini sağlamak gibi ulvi bir görevi, senenin her günü ve vatanımızın her köşesinde ifa etmekteyiz. Kentimizin huzurunu bozan, birlik ve beraberliğimize karşı tehdit oluşturan her türlü odaklara karşı yürüttüğümüz mücadele,  hukuk ve insan hakları çerçevesinde, sağduyulu vatandaşlarımızın bize verecekleri destekten alacağımız güçle devam edecektir. "

 

"Bu çerçevede, vatandaşlarımızın yüreğindeki huzur ve yüzündeki tebessüm mutluluk kaynağımız olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; Van Emniyet Müdürlüğü personeli olarak, tüm Vanlı hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni eder saygılar sunarız” denildi.

 

  Editör: vandahaber
  Kaynak: editör

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER VAN HABER Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Van Belediye Başkanları Kimler Olsun?
  NAMAZ VAKİTLERİ
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
YUKARI YUKARI