Bugun...

OSB'lerde yıldırım dönemi başladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında stratejik öneme sahip ve OSB’leri yakından ilgilendiren Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğüne yeni bir isim atandı.

 Tarih: 08-08-2018 07:20:11

OSB'lerde yıldırım dönemi başladı

OSB’leri ve diğer bölge yönetimlerini yakından ilgilendiren Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü görevine sanayi dünyası tarafından yakından tanınan isimlerden biri olan Ramazan Yıldırım getirildi. OSB’lerin sırtlarından fazla yüklerini atmış ve üretime odaklanmış bir yapıya kavuşmasında büyük emek sahibi olan Ramazan Yıldırım’ın hangi göreve geleceği büyük merakla bekleniyordu.

 

"SANAYİ İLE BÜYÜYEN BİR HAYAT"

-Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden (1982) mezun olan Ramazan Yıldırım, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Küçük Sanatlar ve Sanayi Bölgeleri ve Siteleri Genel Müdürlüğü'nde Elektrik Mühendisi olarak göreve başladı.

 

-Aynı Genel Müdürlükte 4,5 yıl sırasıyla; Daire Başkanlığı ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra Küçük Sanatlar ve Sanayi Bölgeleri ve Siteleri Genel Müdürü olarak atandı.

 

-Ramazan Yıldırım, 15 Haziran 2005 tarihinden beri Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Küçük Sanatlar ve Sanayi Bölgeleri ve Siteleri Genel Müdürü olarak görev yaptı.

 

-Ramazan Yıldırım, Hükümet’i temsilen MPM Yönetim Kurulu’nda görev yapan Hasan Tanrıöven’in yerine 15 Ekim 2008 tarihinde MPM Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.

 

-Ramazan Yıldırım daha sonra, 20 Mart 2009 tarihinde yapılan 48. ve 24 Mart 2010 tarihinde yapılan 49. Genel Kurul’da Milli Prodüktivite Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi seçildi.

 

-Ramazan Yıldırım son olarak, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında OSB’lerden Sorumlu Müsteşar Yardımcısı olarak yaptı.

 

  Editör: vandahaber
Etiketler
  Kaynak: sanayigazetesi

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Van'da hangi partinin adayına oy vermeyi düşünüyorsunu?
  NAMAZ VAKİTLERİ
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
YUKARI YUKARI