Bugun...

Kardeşten Kardeşe Ziyaret

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Üsküdar Belediyesi tarafından yürütülen "Kardeş Okul" Projesi kapsamında,

 Tarih: 09-04-2018 18:41:05

Kardeşten Kardeşe Ziyaret

Van Filistin Vakfı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile İstanbul Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi idareci ve öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke'yi ziyaret ettiler.

 

 

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Üsküdar Belediyesi tarafından yürütülen "Kardeş Okul" Projesi kapsamında, Üsküdar Çamlıca Kız Anadolu Lisesi kardeş okulu Van Edremit Filistin Vakfı Kız Anadolu İmam hatip Lisesine misafir oldu. İstanbul'dan gelen beş öğretmen 18 öğrenci iki gün boyunca Van’da çeşitli ziyaretler ve etkinlikler gerçekleştirdiler. Bu ziyaret ve etkinliklerle iki okulun öğrencileri birbirleriyle kaynaştı. Ülkenin kültürel zenginliğinin, önyargılar ve korkulara değil tanışmaya, muhabbete ve gelişmeye vesile olduğunu bir kez daha ortaya koymuş oldular.

 

 

Proje ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’yi ziyaret eden kardeş okul idareci ve öğrencileri, yapılan çalışma hakkında bilgiler aktardı.

 

 

Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye projenin anısına plaket hediye edilirken, İl Müdürü Hasan Tevke ise misafir okul öğretmen ve öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

 

  Editör: vandahaber
  Kaynak: editör

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EĞİTİM Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
YUKARI YUKARI