Bugun...
SON DAKİKA

Erdoğan'dan son dakika ekonomi mesajı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kurban Bayramı mesajı önemli açıklamalarda bulundu.

 Tarih: 20-08-2018 15:17:18

Erdoğan'dan son dakika ekonomi mesajı!

Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı görüntülü mesajına, "Aziz milletim, sevgili kardeşlerim sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor, mübarek Kurban Bayramı'nızı tebrik ediyorum. Bizleri bir Kurban Bayramı'na daha  kavuşturan Rabbimize hamdediyorum." sözleriyle başladı.

 

Bayramın tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini temenni eden Erdoğan, Kurban Bayramı'nın rahmet ve bereketinin sıkıntılardan kurtulmaya  vesile olmasını diledi.

 

HER SALDIRI BİRLİĞİMİZ SAYESİNDE BERTARAF EDİLDİ: Türk milletinin iyi günde, kötü günde birlik olabilme, kenetlenebilme,  tek yürek, tek yumruk gibi hareket edebilme kabiliyeti sayesinde binlerce yıldır ayakta kalmayı başardığını ifade eden Erdoğan, son yıllarda karşılaşılan her  saldırının, darbe girişiminin, tuzağın bu sayede bertaraf edildiğini belirtti. Erdoğan, bugün de milletin aynı erdemli tavrı gösterdiğini dile getirdi.BİZ NİCE BADİRELERE GÖÜS GERMİŞ BİR MİLLETİZ: Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kurban Bayramı'mızın hemen ardından 947. yıl  dönümünü bizzat yerinde idrak edeceğiniz Malazgirt Zaferi'mizden bu yana, nice  badirelere göğüs germiş bir milletiz. Özgürlüğümüzün sembolleri olan ezanımıza ve  bayrağımıza yönelik her saldırıya aynı azim, kararlılık ve dirayetle karşılık  verdik." diye konuştu.

 

ÜLKEMİZ BUNLARIN HEPSİNİN ÜSTESİNDEN GELECEK GÜCE SAHİP: Gelecek hafta 96. yıl dönümüne ulaşılan 30 Ağustos Zaferi'nin de  vatana sahip çıkma iradesinin tezahürlerinden biri olduğunu vurguladı.

 

EKONOMİMİZE YÖNELİK SALDIRININ...15 Temmuz'da maziden atiye kurduğumuz köprüyü ve coğrafyamızdaki bin  yıllık varlığımızı canımız pahasına koruma kararlılığımızı bir kez daha  gösterdik. Ekonomimize yönelik saldırının doğrudan ezanımıza ve bayrağımıza  yönelik saldırılardan hiçbir farkı yoktur. Amaç aynıdır. Amaç Türkiye'yi ve Türk  milletini dize getirmektir, esir almaktır.

 

PEK YAKINDA GÖRECEKLER: Biz boynuna boyunduruk vurulmasındansa  boynunun vurulmasını tercih eden bir milletiz. Terör örgütleriyle, içimizdeki  ihanet çeteleriyle, binbir hileyle, desiseyle, tuzakla çökertemedikleri Türkiye'yi döviz kuruyla pes ettireceklerini sananlar, yanıldıklarını pek yakında göreceklerdir. Allah'ın izniyle ülkemiz bunların hepsinin de üstesinden gelecek güce, imkana, dirayete sahiptir. Yeter ki biz bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım."

 

TÜM MAZLUMLAR İÇİN DUA EDİYORUM: Hac farizasını yerine getirmek için mübarek topraklarda bulunanların ibadetlerinin kabul ve makbul olmasını dileyen Erdoğan, Filistin'den Suriye'ye  Güney Asya'dan Türkistan'a kadar dünyanın pek çok yerinde zulüm altında inleyen tüm mazlumların kurtuluşu için dua ettiğini söyledi.

 

YOLA ÇIKACAKLARA UYARI: Araçlarıyla yola çıkanlardan dikkatli olmalarını, hız sınırlarına  riayet etmelerini, emniyet kemerlerini takmalarını, uykusuz direksiyon başına  geçmemelerini, trafik kurallarına harfiyen uymalarını isteyen Erdoğan, bayram  sevincinin matem havasına büründürülmemesi için herkesin üzerine düşeni yapması  çağrısında bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı'nın gönüllere ferahlık, hanelere  mutluluk, Türkiye'ye aydınlık getirmesini dileyerek, sevgi ve saygılarını iletti.

 

  Editör: vandahaber
Etiketler
  Kaynak: İnternet haber.com

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER DÜNYA Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
YUKARI YUKARI